Меню Закрити

Гідродинамічне прочищення засорів каналізації та дренажа Київ ( Борщагівка, Нивки, Святошин, Житомирська, Осокорки, Академмістечко )

В даний час найбільш ефективним методом очищення засорів дренажних систем, каналізації та технологічних приладів є гідродинамічна чистка за допомогою струменів води високого тиску Київ.

Професійне ставлення до поставлених замовником завдань, індивідуальний підхід, проведені випробування та аналіз забруднень дозволяє досягти бажаного ефекту очищення.

Ми постійно здійснюємо послуги для численних компаній Києва, що працюють в енергетичній, нафтохімічній, металургійній та коксохімічній галузях, а також автомобільній, хімічній, гірничодобувній та ін.

Опис технології гідродинамічного очищення засорів дренажа та каналізації Київ

Гідродинамічне очищення засорів водними основами на обприскуванні очищувальної поверхні водою під високим тиском, від 110 до 300 МПа та при великому споживанні води. Струмені води, що витікають із спеціально розроблених форсунок з високою кінетичною енергією, змушують все забруднення з очищеної поверхні та переносять її назовні.

Вода під таким тиском:

відшарування твердих і м'яких відкладень з поверхонь труб каналізації та відведення стоків (наприклад, зсередини труб, місця між пирогами тощо);

дозволяє прочистити повністю засмічені труби без свердління;

смужки з іржі та корозії утворюють металеві поверхні;

Вода знаходиться під тиском плунжерами високого тиску з горінням або електричними двигунами. На даний момент у нас є широкий спектр енергоблоків високого тиску, включаючи гарячі води з р = 800 бар, температура до 95 град. градус, q = 35 л / хв, і одиниця з р = 3000 бар, 40 л / хв.

Протягом багатьох років ми накопичували досвід, збирали обладнання та інструменти, що дозволяють видалити забруднення з будь-якого типу засмічення труб каналізації Київ

Технологія  монтажу та очищення засорів дозволяє руйнувати накип, промива жири та видаляти всі інші відкладення забруднень з внутрішньої та зовнішньої поверхні труб.

Для очищення системи потрібно не видаляти всю систему, а лише ці елементи, які дозволяють воді проникати всередину системи.

Розміри очищених труб: від DN 15 до DN500 і ширше *.

Довжина трубопроводу: до 120 м в одну сторону *.

* Залежно від напрямку обмінника / трубопроводу. Кожен раз, перед початком процедури очищення, фахівці "Водомайстер" оцінюють складність питань та вибирають оптимальний спосіб прочищення труб Київ. Стан установки, а також результати очищення оцінюються за допомогою спеціального відеоскопа.

видалення іржі та продуктів корозії з металевих поверхонь (антикорозійний захисний засіб);

зняття старого захисного покриття з усіх поверхонь (фарби, лаку, шарів бітуму тощо);

Ми надаємо повну гідродинамічну службу очищення всіх систем, як в експлуатації, так і під час складних капітальних ремонтів.

Call Now Button